Inspiracje - Agencja Fotograficzna - Kalisz / Fotograf Kalisz / Zdjęcia Ślubne Kalisz

Fotografia i Film ślubny/okolicznościowy:

           Nasze fotografie i filmy pozwolą Państwu uchwycić niepowtarzalne, ulotne chwile wzruszeń i radości podczas najważniejszych uroczystości rodzinnych, do których z przyjemnością i sentymentem będziecie mogli powrócić w każdej wolnej chwili.

           Potrzeby i wymagania dotyczące fotografii oraz filmu ślubnego/okolicznościowego są tak rożne jak różna jest każda osoba, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie
            Oferujemy również zdjęcia i filmy reportażowe z wszelkiego rodzaju imprez, wydarzeń kulturalnych, takich jak festiwale, konferencje, spotkania integracyjne, pokazy . Z przyjemnością wykonamy także zlecenia według Państwa scenariusza i pomysłu.

 

 

 

Fotografia i film reklamowy:

            Wykonujemy zdjęcia i filmy użytkowe, dla przedsiębiorstw, firm prywatnych i instytucji, do wykorzystania w katalogach, folderach, publikacjach i na stronach www.
           Tworzymy fotografie katalogowe produktów różnego typu, do celów wydawniczych, katalogów, cenników. Przygotowujemy zdjęcia i projekty graficzne począwszy od wizytówek do projektów plakatów reklamowych.

Reżyserujemy i kręcimy zarówno dynamiczne jak i klimatyczne teledyski i klipy reklamowe dostosowane so Państwa potrzeb.                             

Zyskaliśmy uznanie firm takich jak:  "AQUAPARK KALISZ" sp. z o.o., FENIKS Sp. J. COM40 Limited, NESTLE SA, Retro Wanatówka, CAM Media S.A., PROFIPARTNERS Sp. z o.o., IKEA, WPROST, Parada Smaków, Grey Wolf.

Nasze zdjęcia  wykonywane są  sprzętem najwyższej klasy dzięki czemu otrzymujecie państwo materiały najwyższej jakości idealnie dopasowane do charakteru realizowanego zlecenia.